top of page

BIOGRAFIA

Projektant/ka 3D - niezwykły talent

Pracuję jako Projektant/ka 3D w miejscowości Warszawa i oferuję innowacyjne rozwiązania artystyczne szerokiej gamie klientów. Od dziecka śledzę kariery najsłynniejszych animatorów ucząc się, jak opanować ich techniki kolorystyczne, kompozycyjne i rozmieszczenia elementów. Od tego czasu udało mi się wypracować własny styl, a każdy projekt, w którym uczestniczę, pomaga mi wyrażać siebie i mój unikalny sposób postrzegania świata. Możesz liczyć na oryginalne pomysły i kreatywne sugestie od konceptu po końcowy produkt. Przeglądaj moją stronę, aby zobaczyć ukończone przeze mnie projekty, a także aby skontaktować się ze mną i przekazać mi pytania, komentarze i sugestie. Będzie mi bardzo miło, jeśli się do mnie odezwiesz!

PORTFOLIO

Przełomowe osiągnięcia

styczeń 2025 r. — marzec 2027 r.

KIEROWNIK PRODUKCJI ANIMACJI

To opis w Twoim CV. Opisz dokładnie posiadany tytuł naukowy, stanowisko, zdobyte nagrody lub doświadczenie. Skuteczne CV to takie, dzięki któremu czytający na pierwszy rzut oka może zobaczyć, jakie są Twoje główne atuty i cele zawodowe.

styczeń 2023 r. — grudzień 2024 r.

MOTION DESIGNER

To opis w Twoim CV. Opisz pokrótce swój stopień naukowy, stanowisko, zdobyte nagrody lub doświadczenie. Najbardziej skuteczne CV prezentuje, skąd pochodzisz i dokąd zmierzasz. Pisz w sposób jasny i łatwy do objęcia wzrokiem przez czytającego.

czerwiec 2020 r. — grudzień 2022 r.

ILUSTRATOR/KA

To opis w Twoim CV. Opisz pokrótce swój stopień naukowy, stanowisko, zdobyte nagrody lub doświadczenie. Skuteczne CV to takie, dzięki któremu czytający na pierwszy rzut oka może zobaczyć, jakie są Twoje główne atuty i cele zawodowe.

WARTOŚĆ DOBRYCH RELACJI

Od pierwszego szkicu

Od 2000 roku poszerzam swoje portfolio, pracując z różnymi klientami i firmami w miejscowości Warszawa i okolicach. Poniżej znajdziesz listę klientów, którzy wybrali moje usługi. Przejrzyj projekty, nad którymi razem pracowaliśmy i skontaktuj się ze mną, jeśli podoba Ci się to, co tworzę.

Client 5

HERA

Wizja artysty

Pracuję z tym klientem od dawna nad różnymi projektami jako Projektant/ka 3D. Bardzo cenię sobie pracę z tą osobą. Wszystko układa się pomyślnie - od rozmów wstępnych i wczesnych szkiców, po ostateczne animacje.

Client 6

AXES

Pierwsze wrażenia się liczą

Gdy rozpoczynaliśmy współpracę, ten klient miał konkretną wizję. Traktując jego koncepcję jako fundament, udało mi się opracować ją według własnego gustu i stylu, ale bez ingerowania w wizję klienta. Rezultat był fantastyczny.

Client 4

VOLVE

Bliska współpraca

Gdy ten klient zgłosił się do mnie z pomysłem na nowy, innowacyjny projekt, zanosiło się na udaną współpracę. Razem stworzyliśmy szereg wspaniałych animacji.

bottom of page